Vítej na mém hlavním webu zaměřeném hlavně na programování a studium
Obsah O mně Kontakt O webu Projekty Škola Programování Screenshoty Jak to udělat?

Projekty

Mé projekty
Webtvorba
YTer YouTube video playER - Utilitka, která využívá vlastností služby Youtube a umožňuje lépe přehrávat videa. Stačí vložit ID videa nebo playlistu (lze použít vlastní playlist), které najdete v adrese na příslušné stránce na serveru Youtube. Skript umožňuje lepší přizpůsobení přehrávaných videí (rozměry, apod.). Jedná se o pracovní verzi! Nedoporučuji používat, pokud nevíte, co děláte! Ovládání programu je zatím v angličtině.
Java
Squarer Squarer v.1.0 - Program na kreslení čtverečkovaných obrázků - hodí se pro zábavu nebo třeba pro plánování map či budov do her, apod. Obrázky nelze ukládat, maximálně vyfotit obrazovku, jedná se spíše o takovou hříčku. Kreslí se zabarvováním nebo odbarvováním čtverečků levým tlačátkem myši, Pravým tlačítkem se vybírá barva. Program je sice v angličtině (jeden defaultní dialog Javy), ale ovládání je velmi intuitivní.
Generátor náhodných čísel Generátor náhodných čísel v.1.0 - Program na generování náhodného čísla mezi dvěmi zadanými hranicemi (včetně nich).
Rekurzivní mazání prázdných adresářů Rekurzivní mazání prázdných adresářů v.0.4 - Program, který rekurzivně maže prázdné adresáře. V zadaném adresáři smaže všechny prázdné adresáře a pokud se mazáním vyprázdnil nadřazený adresář, smaže ho také. Toto může být užitečné při čištění disku v počítači, mazání pomocí synchronizace, apod. Upozornění! Nikdy tímto programem nepromazávejte systémové složky a nepoužívejte ho, pokud nevíte, co děláte. Některé programy potřebují i prázdné složky a jejich smazáním byste mohli zapříčinit nefunkčnost těchto programů či si dokonce znefunkčnit systém!

V současné době pracuji na několika projektech a několik jich mám naplánovaných. Namátkou:

... do toho se snažím co nejvíce studovat, kvůli škole, takže se není čemu divit, že často nemám na projekty čas ;)

P.S.: Pokud zkratkám nerozumíte, nevadí, to je účel. ;)

P.S.: I po cca. půlce roku si sama pamatuji význam více než poloviny zkratek, jupí! :-D

<-- Zpátky na obsah

Dne 12.12.2012 vytvořila Tlapka. Poslední aktualizace této stránky: 3. 10. 2022. Základ obrázku loga pochází z Wikipedie.

Počítá od 1.4.2013: